Ürün Kategorilerimiz
Fırsatlar Hızlı Güvenli Hızlı
Spor Ürünleri
Bot Çeşitleri
Kaykay
Tansiyon Aletleri
Boks Torbaları
Plates topları
Ev Aletleri
Zayıflama Ürünleri
Şişme Yatak Çeşitleri
Sağlık Güzellik

cosfer şişme yatak çift kişilik

Cosfer ab king pro mekik aleti toptan satış
 
 Ana sayfa > Spor Ürünleri > Instant Fisherman Profesyonel Olta Takımı Toptan Satış ucuz

 Instant Fisherman Profesyonel Olta Takımı Toptan Satış ucuz
İzlenme Sayısı : 9343 | Ürün Kodu : # 150


 

  Ürün Özellikleri 

Instant ile profesyonel turnuvalara bile katılabileceğiniz kadar nitelikli ve son derece dayanıklı bir balıkçılık sistemine sahip olmak çok kolay Artık siz de balık tutmak için her an hazır kamış, makara ve olta sistemi Instant Fisherman ile bu keyfi yaşayabileceksiniz.

Üstelik yeni başlayanlar ve çocuklar için yeterince basit ama aynı zamanda bir köpek balığı yakalayabilecek kadar da güçlü. Instant Fisherman her yere sığabilecek kadar portatif olduğu için gerçekten sizinle her yere gelebilecek.

Instant Fisherman de makara, kamış ve halkalar düz bir çizgi halindedir. Misina makaranın içine yerleştirilmiş olduğu için , düz bir şekilde dışarı çıkar. Böylece oltanın daha düzgün ve uzağa atılabilmesine imkan sağlar. Ayrıca ayarlanabilir devrimsel sürgü çubuğuyla son derece pratik ve taşınabilir özelliğe de sahip. İsteğinize göre ayarlanabilir özelliği tek bir kamışta üç ayrı kamış boyu yaratacak şekilde düzenlendi.

Şimdi siz de Instant Fisherman siparişinizi verin ve bir an önce yorulmadan hem de profesyonelce balık tutma keyfine varınHızlı Hızlı Hızlı Hızlı Hızlı Hızlı